Dostosuj stronę
Zaloguj

Biuro Karier Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.

Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności
poniedziałek, 25 Wrz 2017
  • TARGI PRACY I KARIERY 2017

Aktualności

Targi Pracy i Promocji Pracodawcy OFFerty 2014

Harmonogram warsztatów i konsultacji 2014/2015

3 kroki do sukcesu z Biurem Karier UTP!

BEZPŁATNE WARSZTATY I KONSULTACJE INDYWIDUALNE

3 kroki do sukcesu jest to cykl szkoleń umożliwiający studentom i absolwentom skuteczny start na rynku pracy. Proponowane przez Biuro Karier UTP szkolenia tworzą integralną całość, co nie wyklucza jednak korzystania z pojedynczych pozycji w zależności od potrzeb i już zdobytych umiejętności. Jest to pakiet szkoleń, które można usystematyzować w 3 bloki tematyczne:

1.      Poznaję siebie– pomagamy rozpoznać własny potencjał, predyspozycje zawodowe, poznać mocne i słabe strony oraz odpowiednio przygotować swoje dokumenty aplikacyjne oraz przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej;

2.      Inwestuję w siebie–  do tego modułu zaliczamy warsztaty dotyczące: zarządzania czasem, umiejętności autoprezentacji, komunikatywności, doskonalenia wystąpień publicznych, przedsiębiorczości, kreowania wizerunku (również w Internecie), networkingu, umiejętności promocji własnej osoby;

3.      Rozwijam się– do tego modułu zaliczamy warsztaty dotyczące: negocjacji, asertywności, stresu, prawa pracy, doskonalenia kompetencji przywódczych, zarządzania zespołem, pracy zespołowej, mowy ciała w praktyce, motywacji, tworzenia biznesplanu, adaptacji w nowym miejscu pracy.

Harmonogram warsztatów, semestr zimowy 2014/2015 r.:

1.      Poznaję siebie

·         Mój debiut na rynku pracy. ZARZĄDZANIE KARIERĄ.
30 października 2014, godz. 9.00-13.00

·         CV? List motywacyjny? Rozmowa kwalifikacyjna? JAK SIĘ WYRÓŻNIĆ W TŁUMIE?

15 stycznia 2015, godz. 10.00-14.00

2.      Inwestuję w siebie

·         KREOWANIE WIZERUNKU w Internecie a pozyskiwanie pracy.

19 listopada 2014, godz. 11.00-14.00

·         Znajdź na to czas – efektywne planowanie. EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE CZASEM.

6 listopada 2014, godz. 10.00-14.00

·         SIŁA SŁOWA - MOWA CIAŁA. Rzecz o skutecznej komunikacji.

20 października 2014, godz. 9.00-14.00 w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

3 grudnia 2014, godz. 9.00-14.00

3.      Rozwijam się

·         UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE jako kluczowa umiejętność pożądana przez pracodawców.

20 listopada 2014, godz. 9.00-14.00

·         NEGOCJACJE – co powiedzieć, aby odeprzeć słowo „NIE”.

11 grudnia 2014, 10.30-13.30

·         Mój debiut na rynku pracy. ADAPTACJA W MIEJSCU PRACY.

29 stycznia 2015, godz. 9.00-12.00

 

Harmonogram konsultacji indywidualnych:

1.      Przedsiębiorczość (doradztwo w zakresie predyspozycji do prowadzenia własnej działalności, analiza SWOT, procedura rejestracji działalności, możliwości pozyskania wsparcia finansowego):

·         20 listopada 2014, godz. 10.00-13.00

·         4 grudnia 2014, godz. 10.00-13.00

2.      Doradztwo zawodowe(testy określające predyspozycje zawodowe, pomoc w planowaniu przyszłości zawodowej, pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych, wsparcie w poszukiwaniu pracy):

·         21 października 2014, godz. 11.00-13.00

·         18 listopada 2014, godz. 11.00-13.00

·         16 grudnia 2014, godz. 11.00-13.00

·         20 stycznia 2015, godz. 11.00-13.00

3.      Skonsultuj własny wizerunek w sieci (analiza twojego wizerunku w sieci oczami potencjalnego pracodawcy)

·         21 stycznia 2015, godz. 10.00-15.00

Warsztaty i konsultację są bezpłatne i odbywają się na terenie uczelni. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www Biura Karier UTP i profilu na facebooku.

UWAGA! Na warsztaty i konsultacje prowadzone są zapisy: mailowo ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub telefonicznie (52 374 92 87, 52 374 94 25).

Serdecznie zapraszamy naszych studentów oraz absolwentów do aktywnego korzystania z inicjatyw przygotowanych przez Biuro Karier.

PARTNERZY PROJEKTU:

Wojciech Świtała - Sygnatariusz Kodeksu Etyki Polskiej Izby Pośredników Finansowych i Ubezpieczeniowych, Prezes Zarządu SPKiP, Prezes Haven Invest Sp. z o.o., analityk, inwestor giełdowy

Maciej Świerczyński - Dyrektor Zarządzający w firmie Network Way, aktywny członek BNI Eagles, Viceprezes ds. marketingu w Toastmasters Bydgoszcz, absolwent UTP

  

Dni PZU

Bezpłatny warsztat pt. „Aspekty profesjonalnej obsługi klienta” - dla wszystkich studentów

Już 13 października w Bydgoszczy odbędą się Dni Grupy PZU: https://www.facebook.com/events/282736408602403/?ref=notif¬if_t=plan_user_joined

Czekają na Was:
• Gry i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami,
• Symulator dachowania,
• Fotobudka akcji społecznej „STOP Wariatom Drogowym”,
• Pracownicy PZU

Zwieńczeniem dnia będzie merytoryczny warsztat pt. „Aspekty profesjonalnej obsługi klienta”, który poprowadzi Tomasz Włodarczyk, Kierownik Sprzedaży Agentów Wyłącznych PZU SA. Warsztat rozpocznie się o godzinie 15:30, a po jego zakończeniu każdy uczestnik otrzyma certyfikat.

Więcej informacji oraz szczegóły dotyczące zapisów na warsztat znajdziecie na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/282736408602403/?ref=notif¬if_t=plan_user_joined "

Naucz się projektowania gier!

W nowym roku naucz się projektowania gier w Akademii Free2Play

2 października rusza 2. edycjaAkademii Free2Play. To nieodpłatny, internetowy kurs tworzenia gier komputerowych i mobilnych. Otwarty jest dla wszystkich, którzy chcą zostać game designerami. Organizatorem Akademii jest wrocławskie studio projektowe - Ten Square Games. Do wywalczenia 10 staży z perspektywą zatrudnienia.

  Akademia Free2Play jest na polskim rynku programem unikatowym. Dzięki niemu można się m.in. dowiedzieć jak stworzyć grę przeglądarkową lub mobilną, pozyskać i utrzymać graczy oraz jak na swoim przedsięwzięciu zarobić. Składa się z części teoretycznej (online) i praktycznej  (dwudniowe spotkanie we  Wrocławiu).  W tym roku potrwa blisko dwa miesiące, do końca listopada. Zapisy właśnie ruszają, a dołączać do Akademii można także w trakcie jej trwania.

    2 października na stronie Akademii pojawi się pierwszy kurs. Kolejne publikowane będą w odstępach tygodniowych, do 3 listopada włącznie. Po każdym wykładzie uczestnik będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę i przejść do następnego etapu. Tych, którzy będą najlepsi po całej części teoretycznej, organizator zaprosi na warsztaty do Wrocławia,zapewni nocleg i zwróci koszty przejazdu. W trakcie spotkania będzie okazja do wysłuchania prelekcji mentorów z branży game’ingowej oraz do rozwinięcia swoich pomysłów na gry pod okiem ekspertów z Ten Square Games. Najciekawsze pomysły zostaną wyróżnione nagrodami rzeczowymi, a ich autorzy zaproszeni na miesięczne staże w siedzibie organizatora.

     W zeszłym roku w Akademii wzięła udział masa młodych ludzi, wśród nich głównie studenci, ale zdarzały się też osoby ze szkół średnich. Na warsztatach zaskakiwali świeżością pomysłów i to bardziej oni niż my udowadniali, że rynek gier przeglądarkowych i mobilnych będzie miał coraz więcej do zaoferowania graczom - komentuje powody organizacji 2. edycji Arek Pernal, kierujący TSG.

   Po kursach online i konsultacjach z naszymi designerami osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z projektowaniem gier, tworzyły koncepcje z potencjałem na dobrą grę, na taką, która zainteresuje graczy i wciągnie ich na długie miesiące - dodaje drugi z zarządzających TSG, Maciek Popowicz.

http://akademiaf2p.pl/

zgłoś sie po stypendium

Już po raz czwarty firma POLDANOR uruchamia fundusz stypendialny, którego zadaniem będzie udzielanie wsparcia finansowego uczniom szkół ponadgimnazjalnych i policealnych oraz studentom szkół wyższych, którzy osiągają dobre wyniki w nauce.

ZGŁOŚ SIĘ PO STYPENDIUM!

Jeśli osiągasz dobre wyniki w nauce i jesteś uczniem szkoły ponadgimnazjalnej, policealnej lub studentem uczelni wyższej to masz szansę na otrzymanie stypendium naukowo-socjalnego w wysokości 200 zł miesięcznie. Stypendium przyznawane jest na okres semestru.

Aby otrzymać stypendium wystarczy, że spełnisz wymagane przez nas warunki:

·         Jesteś mieszkańcem gminy, na terenie której prowadzimy działalność.

·         Jesteś uczniem lub studentem kierunków rolniczych, a także innych kierunków związanych z działalnością Poldanor SA.

·         W ostatnim semestrze uzyskałeś średnią ocen co najmniej 4,5 w przypadku szkół ponadgimnazjalnych i szkół policealnych.

·         W ostatnim semestrze uzyskałeś średnią ocen co najmniej 4,0 w przypadku szkół wyższych.

·         Osiągane dochody na jednego członka gospodarstwa domowego nie przekraczają połowy średniego wynagrodzenia krajowego.

·         Złożysz w terminie wszystkie wymagane dokumenty określone w „Regulaminie przyznawania stypendium naukowo-socjalnego przez Poldanor SA”.

Wszelkie informacje dotyczące stypendium znajdziecie w Intranecie, na stronie www.poldanor.com.pl w zakładce Społeczna Odpowiedzialność Przedsiębiorstwa  w podstronie Stypendium naukowo-socjalneoraz w Urzędach Gmin, a także w wybranych szkołach, uczelniach i stowarzyszeniach studenckich. Regulamin i inne dokumenty stypendialne przesyłam w załączeniu.

Termin zgłaszania wniosków na najbliższy semestr upływa 6 października br.

Wniosek należy przesłać wyłącznie pocztą (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

Poldanor SA

ul. Dworcowa 25, 77-320 Przechlewo

z dopiskiem „Stypendium”

Dodatkowych informacji na temat stypendium udziela:Dział Zasobów Ludzkich pod numerem +48 59 833 43 61, wew. 353; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Serdecznie zapraszamy do składania wniosków!

Bezpłatny warsztat COMSOL Multiphysics

Zapraszamy na warsztat COMSOL Multiphysics

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych symulacjami numerycznymi do udziału w bezpłatnym warsztacie COMSOL Multiphysics, który odbędzie się:

07.10.2014

w godz. 09:00 - 12:00

w Hotel "Petite Fleur"

ul. Piekary 25

87-100 Toruń
 

Warsztat ma na celu zapoznanie uczestników z możliwościami programu oraz praktycznym jego zastosowaniem przy obliczaniu złożonych zjawisk fizycznych.

Więcej informacji oraz rejestracja pod adresem: https://www.comsol.com/events/cmw/32079/

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której można:

·         dowiedzieć się o nowościach: http://www.comsol.com/products/4.4

·         znaleźć informacje o kolejnych warsztatach i szkoleniach w Polsce: http://www.comsol.com/events

·         odkryć sukcesy innych użytkowników wykorzystujących COMSOL Multiphysics w przemyśle i środowisku naukowo-badawczym: http://www.comsol.com/stories

·         zapoznać się z bazą filmów treningowych: http://www.comsol.com/video

 

Konkurs na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu

Dzień informacyjny w IKEA

Ikea szuka pracowników, zaprasza na dzień informacyjny!

KONKURS dla studentów i absolwentów technologii żywienia, biotechnologii

Tragi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty już wkrótce!

Strona 9 z 16

Ostatnio dodane oferty pracy

Asystent projektanta konstrukcji budowlanych
- opracowanie dokumentacji technicznej pod kierunkiem i nadzorem projektanta - wykonywanie...

Data dodania: 2017-09-21

Inżynier Procesu Technologicznego
Poszukujemy ambitnych osób, które zdobędą doświadczenie od profesjonalistów

Data dodania: 2017-09-20

Asystent Projektanta Mostowego
opracowywanie projektów z branży mostowej (rynek polski) pracę pod kierunkiem doświadczonego...

Data dodania: 2017-09-18

młodszy instruktor ds. łączności
Praca w systemie jednozmianowym, możliwy bezpośredni kontakt z osobami pozbawionymi wolności....

Data dodania: 2017-09-14

ZOOTECHNIK
Osoba zatrudniona na Stanowski Zotoechnik w zakładzie wylęgu drobiu odpowiedzialna będzie ...

Data dodania: 2017-09-12

Najbliższe wydarzenia

There are no up-coming events

Newsletter

Jeśli chesz być informowany o nowościach Biura Karier? Wpisz swój adres e-mail poniżej!


Projekt współfinansowany
ze środków Unii Europejskiej w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Ta strona używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Więcej informacji na stronie Polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.