Dostosuj stronę
Zaloguj

Biuro Karier Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.

Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności
poniedziałek, 25 Wrz 2017
  • TARGI PRACY I KARIERY 2017

Aktualności

Konkurs na projekt najlepszego opakowania

V edycja Strefy Studenta

w ramach VIII Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations.

Masz pomysł na opakowanie? Interesujesz się designem? Myślisz o związaniu swojej przyszłości z branżą opakowań?

Jeśli przynajmniej na jedno z pytań odpowiedzieliście twierdząco to znaczy, że konkurs kierowany jest właśnie do Was.

Dołącz do laureatów Strefy Studenta i zadebiutuj podczas Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, największych targów opakowań w Europie Środkowo-Wschodniej.

Czym jest Strefa Studenta?

Wszystko rozpoczyna się od konkursu na profilu Facebook targów Packaging Innovations (szczegóły w regulaminie dostępnym na stronie www.packaginginnovations.pl/strefa-studenta.html). Osoby z największą ilością głosów uzyskanych w ramach konkursu zapraszane są do Strefy Studenta – czyli przestrzeni wystawienniczej w ramach Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations.
To właśnie tu studenci mają zapewnione stoiska wystawiennicze, na których prezentują prototypy opakowań swojego projektu.

Do kogo kierowana jest Strefa Studenta?

Do udziału w konkursie zapraszamy studentów (osoby do 26 roku  życia, niezwiązane zawodowo z firmami zajmującymi się projektowaniem opakowań lub też z ich produkcją).

Zasady uczestnictwa:

1. Od 11 lutego do 11 marca 2016 r. należy nadsyłać zgłoszenie (zgłoszenie do pobrania na stronie www.packaginginnovations.pl/strefa-studenta.html) na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 2. Od 14 marca do 21 marca 2016 r. odbędzie się głosowanie na profilu Facebook Targów Packaging Innovations www.facebook.com/pi.warsawna najciekawsze projekty.

3. 21 marca 2016 r. o godz. 12.00 wyłonione zostaną 3 prace, które uzyskają najwyższą liczbę głosów. Laureaci „Głosowania Internautów” zostaną wyróżnieni w materiałach informacyjnych (katalog, newsletter) oraz podczas Targów Packaging Innovations

4. Projektanci 10 wybranych większością głosów prac uzyskają możliwość prezentacji swoich projektów podczas Targów Packaging Innovations w dniach 12-13 kwietnia 2016 r. w Warszawie.

5. Pierwszego dnia Targów, odbędzie się druga część konkursu „Głosowanie Profesjonalistów”, podczas której grono specjalistów wybierze najlepszy z prezentowanych projektów. Nagrodą główną dla Zwycięzcy jest 1 200 zł.

Strefa Studenta to wielka szansa dla młodych projektantów, ponieważ w trakcie Targów mogą oni poznać kluczowe osoby z branży i nawiązać cenne kontakty. Udział w Strefie Studenta owocuje przyszłymi ofertami pracy lub staży co potwierdzają słowa uczestników minionych edycji:

program absolwencki MACH

program absolwencki MACH

Program dedykowany jest dla studentów ostatniego roku studiów oraz osób, które niedawno ukończyły studia. W ramach programu firma Microsoft oferuje zatrudnienie na pełen etat w oparciu o bardzo atrakcyjną umowę o pracę, z pełnym pakietem benefitów. Oferujemy zatrudnienie w siedzibie firmy w Warszawie. Aktualnie otworzyliśmy rekrutacje na 4 stanowiska – 2 związane ze sprzedażą naszych rozwiązań, oraz 2 techniczne.

Konkurs dla architektów, projektantów i studentów.

Konkurs dla architektów, projektantów i studentów!

 

Dołącz do projektu ARGO

Jeśli myślicie o własnym biznesie to zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą propozycją - projektem AGRGO firmy Ergo Hestia. ARGO to konkretne i kompleksowe wsparcie młodych przedsiębiorców, którzy pragną rozwinąć skrzydła w branży ubezpieczeniowej.

solidne wsparcie finansowe
+ Przez cały okres trwania projektu możesz dostać do 30 000 zł dofinansowania na rozwój własnego biznesu. Sam najlepiej będziesz wiedział, jak te pieniądze mądrze wydać, aby rozwinąć działalność.

nieograniczony dostęp do wiedzy
+ Zapewnione jest wsparcie Mentora, szkolenia i bogate know-how, które pozwolą Ci rozwiązywać problemy i stawiać czoła wyzwaniom lepiej, szybciej, bardziej wydajnie.

jakość oparta na uznanych wartościach
+ Wiarygodność, transparentność, a zarazem atrakcyjność – bez tego nie da się osiągnąć autentycznego sukcesu na rynku. Pokażą Ci, jak rozwijać biznes w oparciu o przejrzyste i uczciwe zasady.

 

"Przyjaciel Przedsiębiorcy 2015"

Miło nam poinformować, że Pracodawcy Pomorza i Kujaw uhonorowali Pana prof. dr. hab. inż. Marka Bielińskiego, Prorektora ds. współpracy z gospodarką i zagranicą Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy tytułem "Przyjaciel Przedsiębiorcy 2015". Tytuł ten zostaje przyznany osobom szczególnie zaangażowanym w realizację szeregu przedsięwzięć sprzyjających budowaniu nowoczesnej gospodarki opartej na wiedzy, które wpłynęły na podniesienie poziomu innowacyjności i konkurencyjności firm regionu kujawsko-pomorskiego. Serdecznie gratulujemy!

Zaproszenie na Targi Pracy i Kariery 20 kwietnia 2016 r.

Szanowni Państwo,

Biuro Karier Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego zaprasza Państwa Firmę/ Instytucję do wzięcia udziału w
TARGACH PRACY I KARIERY

które odbędą się 20 kwietnia 2016 roku, w godz. 10.00 – 14.00

w holu głównym  Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego, 
Al. prof. Sylwestra Kaliskiego 7

Już po raz 13 umożliwiamy pracodawcom pozyskanie wykwalifikowanych pracowników- młodych, kreatywnych specjalistów, a studentom/absolwentom kontakt z potencjalnymi pracodawcami.

Firmom biorącym udział w Targach Pracy i Kariery zapewniamy:

  1. stanowisko wystawowe do dyspozycji, stolik, krzesła, dostęp do energii elektrycznej,
  2. możliwość przeprowadzenia prezentacji Firmy na stoisku w trakcie targów w ramach opłaty,
  3. umieszczenie informacji o Firmie na stronie internetowej Biura Karier kariera.utp.edu.pl,wyświetlania slajdu z informacjami o firmie w trakcie trwania Targów (pod warunkiem wypełnienie i odesłania notki informacyjnej oraz slajdu prezentującego Państwa firmę (Power Point),
  4. dostęp do mikrofonu celem zareklamowania firmy i zaproszenia zwiedzających do stoiska,
  5. w czasie trwania targów kawę i herbatę.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Targach Pracy i Kariery na UTP!

Warunki uczestnictwa, oferta sponsorska, formularz zgłoszeniowy oraz
wzorzec wizytówki firmy można pobrać na:

www.kariera.utp.edu.pl w zakładce targi pracy/ pliki do pobrania

http://kariera.utp.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=125&Itemid=68.

Wypełnione dokumenty prosimy odesłać do dnia 11 marca 2015 roku na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

UWAGA! W tym roku nie przewidujemy możliwości przeprowadzenia warsztatów podczas Targów Pracy. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani również tą formą kontaktu ze studentami to zapraszamy do wzięcia udziału w DROGOWSKAZACH KARIERY. Jest to cykliczne wydarzenie organizowane przez Niezależne Zrzeszenie Studentów UTP,  w którym Biuro Karier pełni funkcję partnera merytorycznego. W tym roku odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia. Chęć uczestnictwa w projekcie prosimy przesłać na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .                                                                                                                                                                                                   

Grafologia - zwierciadłem osobowości

Zapraszamy na zajęcia pt. ,,Grafologia - zwierciadłem osobowości’’ które odbywają się na UTP w dniu 19.01. 2016, godz. 9.00-11.00 (Kaliskiego 7, bud. 2.1, sala 26) - dowiesz się co można wyczytać z Twojego pisma.

Osoby chętne prosimy o przesyłanie imienia, nazwiska oraz numeru telefonu na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Coraz częściej badania grafologiczne wykorzystywane są do stwierdzenia cech osobowości kandydata, który stara się o konkretną posadę. Pracodawca analizując pismo może wytypować osoby najlepiej nadające się na określone stanowisko, gdyż dzięki badaniom można poznać wady i zalety pracownika. W każdej literze, która wychodzi spod naszej dłoni, kryje się informacja o tym, kim jesteśmy oraz co jest dla nas ważne w życiu. Należy zwrócić szczególną uwagę na wykonywanie podpisu, gdyż porównanie próbki pisma z podpisem jest cennym źródłem informacji o człowieku. Jeśli różnic jest wiele, może to może znaczyć, że piszący chciałby uchodzić za kogoś, kim po prostu nie jest.
Istnieją pewne cechy charakteryzują pismo każdego człowieka m.in.: wielkość i kształt znaków, kąt ich nachylenia, kształt kropki nad i, interpunkcja, wielkość odstępów pomiędzy literami czy wyrazami. Przykładowo pismo pochylone w prawo może mówić o wysokiej komunikatywności oraz o skłonnościach przywódczych, a litery duże stawiane są przeważnie przez osoby dynamiczne i odważne.

Zajęcia poprowadzi Pani Natalia Sławatycka z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży

Stypendium naukowe od Mondi Bags S.A.

Uwaga studenci Technologii Chemicznej, Mechaniki i Budowy Maszyn, Elektrotechniki, Automatyki i Robotyki! Macie jeszcze szansę aplikować o stypendium od Mondi Bags Świecie S.A. Rekrutacja została wydłużona do końca stycznia!!!!

http://www.mondijobs.pl/…/deskto…/tabid-1840/396_read-33782/

REGULAMIN PRZYZNAWANIA STYPENDIUM
PRZEZ MONDI ŚWIECIE S.A.
Mając na względzie:
budowanie dobrego wizerunku Spółki
pozyskiwanie wysoko kwalifikowanych pracowników
plany sukcesji
plany rozwojowe firmy
ustala się, co następuje:

1. Stypendium naukowe przyznawane jest przez Mondi Świecie S.A. studentom wyższych uczelni studiów dziennych tj. Instytutu Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej, Instytutu Chemicznej Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Technologii Chemicznej Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy oraz Technologii Chemicznej Politechniki Gdańskiej (dalej nazywane uczelnią papierniczą), innych wyższych uczelni technicznych na kierunkach zaakceptowanych przez Mondi Świecie S.A. oraz w indywidualnych przypadkach studentom studiów zaocznych po specjalizacji Mondi Świecie S.A., będących pracownikami Mondi Świecie S.A.
2. Stypendium naukowe może być przyznane:
a) studentom uczelni wyższych technicznych (w tym papierniczych) począwszy od trzeciego roku ich nauki według kryteriów, których podstawę stanowią wyniki w nauce osiągnięte na drugim roku studiów;
b) absolwentom Technikum Mechanicznego i Mechatronicznego specjalizacji Mondi Świecie S.A. „Urządzenia i sterowanie procesem produkcji w przemyśle papierniczym” począwszy od pierwszego roku studiów według kryteriów, których podstawę stanowią wyniki w nauce osiągnięte na specjalizacji oraz wyników Assessment Center przeprowadzonego przez Dział Personalny Mondi Świecie S.A. na zakończenie nauki;
c) absolwentom Technikum Mechanicznego i Mechatronicznego specjalizacji Mondi Świecie S.A. „Urządzenia i sterowanie procesem produkcji w przemyśle papierniczym”, będącymi studentami studiów zaocznych (kierunek studiów uzgodniony i zaakceptowany wcześniej z Dyrekcją Mondi Świecie S.A.) i jednocześnie będącymi pracownikami Mondi Świecie S.A. W takim przypadku stypendium naukowe przyjmie formę dofinansowania studiów, które reguluje „Instrukcja w sprawie planowania i realizacji szkoleń w Mondi Świecie S.A. ZP-IZ-2”.
3. Warunkiem ubiegania się o stypendium naukowe jest:
a) status studenta uczelni wyższej technicznej (kierunek studiów wyższych preferowany i zaakceptowany przez Mondi Świecie S.A.);
b) uzyskanie średniej ocen w roku poprzedzającym ubieganie się o stypendium na poziomie minimum 4,0;
c) złożenie wniosku o stypendium do Mondi Świecie S.A. w terminie wyznaczonym przez Dział Personalny w osobnym ogłoszeniu o stypendium opublikowanym na poszczególnych Uczelniach oraz lokalnej stronie intenetowej www.mondijobs.pl;
4. Wysokość stawek stypendialnych uzależniona jest od uzyskanej średniej ocen w danym semestrze szkolnym/akademickim i wynosi:
a) 4,0 – 4,5 500 zł (brutto) miesięcznie
b) 4,51 – 5,0 700 zł (brutto) miesięcznie
5. Student jest zobowiązany przekazać do Działu Personalnego Mondi Świecie S.A. zaświadczenie z dziekanatu Uczelni lub kopię potwierdzoną za zgodność z oryginałem o średniej ocen w danym semestrze szkolnym/akademickim.
2
6. Stypendium Mondi Świecie S.A. przyznawane jest na dany rok akademicki. W przypadku utrzymania średniej ocen w roku otrzymywania stypendium następuje automatyczne przedłużenie umowy stypendialnej na następny rok akademicki..
7. W szczególnych przypadkach Dyrektor Personalny Mondi Świecie S.A. może przyznać stypendium studentowi, który nie osiągnie w danym semestrze akademickim wymaganej przez Mondi Świecie S.A. średniej ocen.
8. Student, który nie uzyskał w danym semestrze szkolnym/akademickim wymaganej średniej ocen, może ponownie wnioskować o przyznanie stypendium naukowego. W takim przypadku student przejdzie przez ponowny proces rekrutacyjny Mondi Świecie S.A.
9. Student zobowiązuje się po upływie terminowego zakończenia studiów podjąć i wykonywać pracę u Fundatora w okresie proporcjonalnym do czasu pobierania świadczeń.
10. Pracodawca zastrzega sobie prawo do jednostronnego zwolnienia studenta z obowiązku określonego w pkt.9.
11. W razie nie zgłoszenia się Studenta do Fundatora w celu podpisania umowy o pracę w terminie 14 dni od daty zakończenia studiów na Uczelni z przyczyn nieuznanych przez Fundatora za usprawiedliwione Student zobowiązuje się zwrócić Fundatorowi pobrane świadczenia wraz z odsetkami liczonymi od upływu terminu, w którym Student powinien stawić się do pracy.
12. W przypadku zaistnienia sytuacji określonej w pkt.11 Student zobowiązuje się do zwrotu należności wraz z odsetkami w terminie 30 dni od dnia wezwania do zapłaty.
13. Pobrane przez Studenta świadczenia określone niniejszą umową podlegają umorzeniu w całości w przypadku:
a. Przepracowania przez Studenta u Fundatora okresu, o którym mowa w pkt. 9
b. Nie zawarcia ze Studentem umowy o pracę, mimo że Student zgłosił gotowość podjęcia pracy na zasadach określonych niniejszą umową.
c. Likwidacji zakładu pracy będącego Fundatorem.
14. Stypendium naukowe ma charakter uznaniowy. Mondi Świecie S.A.;
a) zastrzega sobie prawo do przyznawania stypendium zgodnie z przyjętą strategią naboru w firmie;
b) decyzją Zarządu zastrzega sobie prawo do rezygnacji z przyznawania stypendium;
c) zastrzega sobie możliwości rezygnacji z przyznawania stypendium w przypadku naruszenia przez studenta obowiązków studenta i/lub zachowań naruszających wartości Mondi Świecie S.A.
15. Wymogiem koniecznym do otrzymywania stypendium jest zawarcie odrębnej umowy o przyznanie stypendium pomiędzy stypendystą, a Mondi Świecie S.A. określającej prawa i obowiązki stron. Umowa pomiędzy Mondi Świecie S.A. a studentem podpisywana jest na 1 rok akademicki.
16. Regulamin niniejszy zastępuje dotychczasowy regulamin przyznawania stypendium przez Mondi Świecie S.A. z dnia 24 stycznia 2005 r. (Uchwała nr 27/2005).
17. Regulamin niniejszy wchodzi w życie w dniu 16 grudnia 2015 – na podstawie uchwały Zarządu Mondi Świecie S.A.
Świecie, dn. 16.12.2015
Zarząd Mondi Świecie S.A.

Przerwa świąteczna

W dniach od 24.12.2015 do 4.1.2016 Biuro Karier jest nieczynne.

Wesołych Świąt życzy Biuro Karier UTP

Strona 4 z 16

Ostatnio dodane oferty pracy

Asystent projektanta konstrukcji budowlanych
- opracowanie dokumentacji technicznej pod kierunkiem i nadzorem projektanta - wykonywanie...

Data dodania: 2017-09-21

Inżynier Procesu Technologicznego
Poszukujemy ambitnych osób, które zdobędą doświadczenie od profesjonalistów

Data dodania: 2017-09-20

Asystent Projektanta Mostowego
opracowywanie projektów z branży mostowej (rynek polski) pracę pod kierunkiem doświadczonego...

Data dodania: 2017-09-18

młodszy instruktor ds. łączności
Praca w systemie jednozmianowym, możliwy bezpośredni kontakt z osobami pozbawionymi wolności....

Data dodania: 2017-09-14

ZOOTECHNIK
Osoba zatrudniona na Stanowski Zotoechnik w zakładzie wylęgu drobiu odpowiedzialna będzie ...

Data dodania: 2017-09-12

Najbliższe wydarzenia

There are no up-coming events

Newsletter

Jeśli chesz być informowany o nowościach Biura Karier? Wpisz swój adres e-mail poniżej!


Projekt współfinansowany
ze środków Unii Europejskiej w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Ta strona używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Więcej informacji na stronie Polityce prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.