Business Online Services Sp. z o.o.

Business Online Services jest polską firmą działającą w branży IT z sukcesem od wielu lat.

Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem systemów informatycznych dla biznesu.

Tworzymy m.in. systemy do elektronicznego obiegu dokumentów, workflow, CRM, aplikacje mobilne oraz wyspecjalizowane systemy branżowe (ubezpieczenia, archiwa, TSL, poligrafia, itd.).

Pracuj z nami!

Budując zespół dużą wagę przykładamy do tego, aby ludzie, którzy z nami pracują spełniali się w pracy, rozwijali i dobrze się tutaj czuli. Nasz zespół to zgrana ekipa -  lubimy ze sobą pracować, chętnie dzielimy się wiedzą i możemy na sobie polegać.

Według naszych pracowników charakterystyczne dla pracy w naszej firmie są: zgrany zespół, świetna atmosfera, różnorodność projektów, ciągły rozwój i możliwość uczenia się nowych rzeczy.

Obecnie do zespołu szukamy osoby na stanowisko:

INŻYNIER OPROGRAMOWANIA JAVA/JEE

MŁODSZY SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ I JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA

MŁODSZY SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

CO OFERUJEMY NASZYM PRACOWNIKOM?

·         Otwartość- możliwość współdecydowania o kształcie projektów, otwartość na nowe pomysły.

·         Elastyczność - elastyczne formy zatrudnienia, elastyczny czas pracy.

·         Atmosfera– nieformalna atmosfera, zaangażowany zespół ludzi, chętnych do dzielenia się wiedzą.

·         Różnorodność– projekty z wielu branż, możliwość poznania różnych dziedzin, możliwość sprawdzenia się w wielu rolach oraz uczestniczenia w różnych projektach.

·         Rozwój - uczestnictwo w wydarzeniach branżowych i szkoleniach, ciągły rozwój i możliwość uczenia się najnowocześniejszych technologii.