Agrolok Sp. z o.o.

www.agrolok.pl

87-400 Golub Dobrzyń

Agrolok istnieje od ponad 25 lat. Naszym klientom dostarczamy wysokiej jakości  towary i usługi niezbędne w produkcji roślinnej i zwierzęcej.

Tworzymy przedsiębiorstwo, które wyróżnia wysoki poziom kultury organizacyjnej, etyczna wrażliwość i przejrzystość działania.

Łamiemy wszelkie tendencje rekrutacyjne. Wysoko cenimy doświadczenie zawodowe. Mamy otwarte drzwi również dla młodym ludzi, bez praktyki, którym chce się pracować.

Ważnym elementem rozwoju zawodowego naszych pracowników jest kształcenie i podnoszenie kwalifikacji. Organizujemy szkolenia merytoryczne i warsztaty doskonalące umiejętności osobiste. Każdy wyróżniający się pracownik może liczyć na dofinansowanie nauki na studiach wyższych oraz podyplomowych.

Jeśli Twój system wartości  jest spójny z naszymi zasadami -  dołącz do naszegozespołu !

Aktualne oferty http://www.agrolok.pl/pl/site/praca-1.html

Czekamy na osoby pełne życia i dobrej energii, które chcą razem z nami kreować jakość i przyszłość polskich gospodarstw.