Stowarzyszenie AIESEC Polska

www.torun.aiesec.pl

ul. Gagarina 13a/54, 87-100 Toruń
tel. / fax.: 56 6114639

AIESEC to międzynarodowa organizacja studencka, licząca ponad 86 000 członków. Działa w ponad 113 krajach, na około 1600 uniwersytetach. Organizacja umożliwia młodym ludziom odkrywanie własnego potencjału, m.in. dzięki udziałowi w praktykach zagranicznych oraz licznych konferencjach, seminariach i projektach tworzących globalne środowisko edukacyjne.

AIESEC pomaga studentom rozwijać wrażliwość kulturową, zdolność aktywnego uczenia się, przedsiębiorczość i odpowiedzialność społeczną. Każdy dołączający do organizacji student, bierze udział w Programie Rozwoju, w ramach którego ma możliwość stopniowego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności.

Projekty, jakie realizujemy to m.in.:

Global Citizen- zagraniczny wolontariat dla młodych osób, które zainteresowane są rozwojem osobistym, chcą poznawać obce kultury i dzielić się doświadczeniami własnego kraju.

Global Talents- międzynarodowy program praktyk zagranicznych skierowany do absolwentów studiów I lub II stopnia, którzy chcą zdobyć profesjonalne doświadczenie, pracując w wielokulturowym środowisku.

Dni Kariery- targi pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów. Odbywają się już od ponad 20 lat na wiosnę w największych ośrodkach akademickich,
a w Warszawie również jesienią. Co roku bierze w nich udział około 60 000 studentów oraz około 250 firm.

AIESEC University- 8-tygodniowe warsztaty językowe prowadzone przez zagranicznych praktykantów z różnych części świata.

W celu zapewnienia rozwoju przyszłych liderów, AIESEC oferuje swoim członkom doświadczenie liderskie oraz międzynarodowe. Studenci aktywnie zdobywają tu praktyczną wiedzę w globalnym środowisku.

Zapraszamy na stronę internetową AIESEC w Toruniu: www.torun.aiesec.pl