piątek, 18 Sie 2017

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy

Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy

ul. Paderewskiego 26, 85-075 Bydgoszcz,
tel. 052 33-995-36

www.wup.torun.pl

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, jako wyspecjalizowana jednostka WUP w Toruniu, mając do dyspozycji informacje na temat zawodów służy pomocą osobom bezrobotnym, poszukującym pracy, młodzieży szkolnej i studentom w odnalezieniu się  na rynku pracy, wybraniu zawodu, możliwości podniesienia lub zmiany kwalifikacji.

Prowadząc swoją statutową działalność Centrum oferuje:

- indywidualne rozmowy z klientami pomagające wytyczyć ścieżkę rozwoju zawodowego,

- warsztaty przygotowujące osoby bezrobotne, poszukujące pracy, studentów do wejścia na rynek pracy,

- warsztaty dla młodzieży dotyczące wyboru zawodu,

- stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu w celu sporządzania dokumentów aplikacyjnych i poszukiwania pracy,

- dostęp do informacji zawodowej i edukacyjnej opracowanej przez doradców.

*  Swoje usługi Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej świadczy bezpłatnie.