Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Bydgoszczy

ul. Glinki 140, 85-861 Bydgoszcz
tel. /fax.: 52 345 05 33, 52 363 04 64

www.kujawsko-pomorska.ohp.pl

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Bydgoszczy jest instytucją rynku pracy realizującą bezpłatnie, różnorodne działania dla młodzieży w wieku 15-25 lat. Nasi doradcy zawodowi z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej realizują zajęcia z zakresu aktywizacji na rynku pracy. W Klubie Pracy prowadzimy zbiorowe i indywidualne spotkania określające potrzeby zawodowe i edukacyjne młodych ludzi. Dla poszukujących pracy, jak również osób uczących się prowadzimy pośrednictwo pracy w Młodzieżowym Biurze Pracy. Dzięki programowi „Wolontariat w OHP” organizujemy zajęcia edukacyjne, hobbystyczne i rekreacyjne. Realizujemy projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Wymienione zadania realizujemy stacjonarnie w siedzibie Centrum, ale także wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, organizujemy zajęcia w szkołach, świetlicach, placówkach kulturalno-oświatowych, ośrodkach szkolno-wychowawczych i opiekuńczych, aresztach i zakładach karnych itp.