poniedziałek, 25 Wrz 2017

M. Konopnickiej 18
tel. /fax.: +48 17 875 12 45

www.protrader.pl

ProTRADER to profesjonalna firma tradingowa mająca biura w największych miastach w Polsce. Specjalizuje się w handlu kontraktami terminowymi krótkoterminowych stóp procentowych STIR (Euribor, Short Sterling, Eurodollar, Euroswiss), indeksami (DAX i FTSE, S&P 500), obligacjami (Bund, Gilt, T‑Note) oraz produktami towarowymi, takimi jak: ropa, gaz, artykuły rolne (zboża, kawa, kakao).

Firma zatrudnia głównie absolwentów szkół wyższych, jak również studentów zaocznych. Są to młodzi ludzie zainteresowani rynkami finansowymi, którzy chcą inwestować na giełdzie na najwyższym, zawodowym poziomie. ProTRADER daje im taką możliwość, oferując w pełni profesjonalne stanowiska pracy, system szkoleń, strategię inwestowania na giełdzie oraz zabezpieczając finansowo zawierane transakcje. Firma stwarza młodym ludziom niepowtarzalną szansę na osiągnięcie niezależności finansowej.